Про компанію

Про компанію

Луїджі Буччі

Луїджі Буччі — засновник компанії Cisa

Історія CISA позначена знаменитими патентами, досягненнями і здобутками, якщо коротко, то це — історія лідера. Свій початок вона веде з 1926 року, коли була заснована італійцем Луїджі Буччі.

Незважаючи на те, що під час Другої Світової Війни через зруйнування заводу було зупинено виробництво у Флоренції, вже в 1944 році воно поновилося на новому заводі в містечку Фаенца (провінція Равенна).

cisa_hisУ 70-х роках виробнича потужність компанії стрімко зросла завдяки запуску заводів в Монсанполо дель Тронто (провінція Асколі-Пічено) і Тавернелле (провінція Перуджія).

Експансія CISA в Європу почалася в 1983 році з відкриття заводу в Іспанії. І в 1992 році продовжилася придбанням заводу Bricard у Франції, а також відкриттям представництва і підприємства у Великобританії.

Подальше завоювання міжнародного ринку проходило швидкими темпами завдяки придбанню вже діючих компаній і створенню нових в Албанії, Колумбії, Франції, Великобританії, Голландії, Росії, США, Сінгапурі, Іспанії, Південній Африці і Венесуелі.

cisa_his_2З 2005 року CISA стала частиною багатопрофільної промислової компанії Ingersoll Rand (США), яка 24 січня 2005 року оголосила про придбання нею повного пакету акцій компанії CISA (Cisa увійшла до складу підрозділу «Security & Safety»).

1 грудня 2013 зі складу корпорації Ingersoll Rand виділилася публічна компанія Allegion і наступного дня брала участь в торгах на Нью-Йоркській товарній біржі як автономна компанія. Сьогодні Allegion Plc є постачальником продуктів безпеки і рішень для дому та бізнесу. Крім CISA, до її складу входить 27 глобальних брендів. Компанія має капітал $2 млрд і близько 8000 чоловік. Allegion продає свою продукцію в більш ніж 120 країнах по всьому світу.

Асортимент продукції налічує більше 30.000 найменувань, починаючи від простих замків і закінчуючи складнимисистемами безпеки. Продукція CISA завжди проходить найсуворіші випробування на функціонування, термін служби і зламостійкість. Це прагнення до якості було винагороджено в 1994 році сертифікацією ISO 9001.

Партнер Cisa в Україні

В Україні партнер компанії Cisa — фірма «Maverik International», керівником якої є італієць Ігор Фаранда. Крім продукції Cisa, компанія «Maverik International» є також дистриб’ютором цілої низки італійських виробників. Серед них — виробник високоякісних кульових кранів Bugatti (Bugatti Valvosanitaria S.r.l.).

Також фірма представляє в Україні елітні дверні ручки від провідних світових дизайнерів під торгівельними марками «Valli&Valli» та «Fusital».

Крім цього, у фірми-імпортера «Maverik International» є проект під назвою «Італійське тепло», створений з метою дати можливість українським сантехнікам придбати справжні італійські компоненти для систем опалення по прийнятній ціні.